pátek 24. července 2015

Rhinestones

Proč nepřidat k nažehlovačkám taky kamínky? Zakoupila jsem si sadu a těšila se, jak si vytváření šablon užiju, ale vyvztekala jsem se s tím ukrutně. Příště budu chytřejší. Ale je docela možné že ne.


10 komentářů:

 1. Super tričko :o) moc pěkný výstřih, na kamínky zatím marně sbírám odvahu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. Na kamínky jsem si koupila sadu k plotru, který vyřeže šablonu. V návodu to vypadalo neskutečně jednoduše, že pak šablonu jen odlepí a černé vyřezané tečky zůstanou na podložce. Ve skutečnosti stále trčely v šabloně a držely za lepicí vrstvu, takže jsem je po jedné vymačkávala. Šíleně se lepily a celá jsem pak vypadala jako posetá černými pihami. Takové sluníčko mnohotečné :-)

   Vymazat
  2. Tak asi si nechám chutě na takovou parádu raději zajít, na to bych neměla asi nervy a hlavně ten plotr... a budu se raději jen kochat :o)

   Vymazat
 2. Super, krásný střih i ozdoby .-)

  OdpovědětVymazat
 3. Můžu se zeptat, co je to za střih? (Držím si palce, aby to byl nějaký z Ottobre ;) )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, tak to si držíš palce správně!
   Je to 5/2013 http://www.ottobredesign.com/lehdet_js/2013_5/index.html?fi
   střih č. 4 http://www.ottobredesign.com/lehdet_js/2013_5/all_designs.pdf
   Jen jsem mu zkrátila rukávy :-)

   Vymazat
  2. Díky, vyzkouším jako příští raglán triko :) Jsem zvědavá na to, jestli mi bude sedět taky tak hezky jako tobě. Šiju teď tu mikinu s šikmým zipem a ta mi teda dost nesedí. Zrovna se odhodlávám k rozpárání polotovaru a budu muset dost upravovat.

   Vymazat
 4. Maruško, tak to je mooooc povedené tríčo! Ostatně jako všechny ostatní ohůzky! Já snad díky Vám fak půjdu do toho plotru a to si ho cca rok dost důrazně zakazuju, jelikož se ho lehce obávám! :-))) Nebo nevyřízla byste občas něco na zakázku? Markéta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Markéto, je to fakt jednoduché :-) A je to skvělá věc, jen to trochu leze do peněz, ale co v šití ne, že :-)

   Vymazat