pátek 29. ledna 2016

Lillestoff Manga

Tahle látka Lillestoff je prostě nádherná. Křehká, něžná... a protože nemám holčičku, tak už zase obšívám sama sebe :-)7 komentářů:

 1. Ach manga. Líbí se mi moc, jen na sebe nemám odvahu je pořídit. Ale na ostatních se mi líbí moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč ne? Je to natolik jemný vzor, že bude slušet každé ženě :-)

   Vymazat
 2. Já sice vůbec nerozumím pojmu "manga", ale tahle látka mě okouzlila. Jemný vzor a ty vybarvené detaily! Moc ti sluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Manga je japonský komiks, v tom stylu je "udělaná" hlavní látka od Lillestoff, tahle je "kombi" https://cs.wikipedia.org/wiki/Manga

   Vymazat
 3. Nádherná! Jak látka, tak Vy :)..mohla bych se zeptat na spotřebu látky? Pořád se nemůžu jaksi dopočítat :).. myslím, že také máte velikost tak 34/36, ne? :)..s pozdravem Marika


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mariko, děkuju za velkou pochvalu a dodatečně Vám přeju vše nej k svátku :-) Máte bystré oko - velikost 34/36. S tričkem se vejdu do 0,7 m látky.

   Vymazat
  2. Moc děkuji za přání k svátku a za Vaši odpověď.. Tak to jde, myslela jsem, že na tričko s dl. rukávem bude spotřeba větší, uf :) Mám doma taky dva kluky, tak něco "holčičího" musím hold ušít sobě :P.. Mějte se krásně a kdyby jste náhodou někdy udělala návod, jak všít podšívku do bundičky, byla by to paráda :))

   Vymazat